Enrique Iglesias

19
/ Ağu
Çarşamba
2015

Enrique Iglesias

Mekan
KüçükÇiftlik Park
Saat
09:30 pm
Durum
Satışta

İSTANBUL BİR DÜNYA STARINI AĞIRLAMAYA HAZIRLANIYOR.
POP MUZİĞİN ASİ ROMANTİĞİ ENRIQUE IGLESIAS, SEX&LOVE TURNESİ KAPSAMINDA 19 AĞUSTOS’TA KÜÇÜKÇİFLİK PARK’TA

Albümleriyle dünya çapında 100.000.000’dan fazla satış grafiği yakalayan ve sahip olduğu onlarca Grammy ile milyonlarca müzikseverin kalbini fetheden Enrique Iglesias Sex&Love turnesi kapsamında İstanbul’da. Muhteşem sahne şovları ve olağanüstü performansı ile UNILIFE ve VolumeUp organizasyonuyla 19 Ağustos akşamı KüçükÇiftlik Park’ta 2015 yazının unutulmaz gecelerinden biri gerçekleşecek.

Eşsiz bir vokal olmasının yanı sıra, sahnede yarattığı atmosfer ile her performansında hayranlarını şaşırtacak bi süpriz yapan Iglesias’ın, en sevilen şarkılarını paylaşacağı gece şüphesiz, bu yaza damgasını vuracak. Sahip olduğu 390 ödül ile ödül rekortmeni olarak tanımlanan ve ‘’Rhythm Divine’’, ‘’Bailamos’’, ‘’Hero, Tonight’’ (I’m Lovin’ You), ‘’I like It’’, ‘’Dirty Dancer’’, ‘’I’m a Freak’’ gibi hitlere imza atan Enrique Iglesias İstanbul konseri uzun süre hafızalardan silinmeyecek.

Genç kızların sevgilisi, pop müziğin asi romatiği, ödül rekortmeni Iglesias ile İstanbul Küçükçiftlik Park’ta yaşanacak bu muhteşem buluşma için acele edin.

BİLETİX SATIŞ LİNKİ İÇİN TIKLAYIN

İndirimli Dönem Bilet Fiyatları

Loca 8 kişilik fiyat – 5.400 TL
Deluxe Lounge – 650 TL
Sahne Önü Giriş – 295 TL
Genel Giriş – 129TL

Deluxe Lounge: Saat 20:00’dan itibaren Limitsiz alkolsüz – alkollü içecek ve snack ikramı / özel alan / sahne önüne geçiş imkanı /
Localar: Localar 8 kişiliktir. 1 şişe premium votka ve 1 şişe premium viski + sınırlı meyve suyu, su, enerji içeceği, çerez fiyata dahildir

1995’te 20 yaşında iken çıkardığı ilk albümü «Enrique Iglesias» ile müzik sektörüne hızlı bir giriş yapan Enrique Iglesias, sadece İspanyolca şarkılardan oluşan bu albümü ile albüm çıktıktan üç hafta sonra Altın Plak kazandı. Toplamda 137 milyon satışa ulaşan Latin Popun Kralı Iglesias, müzik dünyasının en prestijli ödülleri olan Grammy ve Latin Grammy de dahil olmak üzeretoplamda 150’den fazla ödülü kucakladı.

Rhythm Divine, Bailamos, Hero, Tonight (I’m Lovin’ You), I like It, Dirty Dancer, I’m a Freak gibi hitlere imza atan Enrique, 2014’de yeni albümü Sex&Love’ı yayımladı. Jennifer Lopez, Kylie Minogue, Pitbull gibi sanatçılarla düetleri de içeren albüm, Amerika Latin Pop Albüm sıralamasında birinci sıraya kadar yükseldi. Albümün ses getiren single’ı «Bailando» Billboard’s Hot Latin Songs sıralamasında 39 hafta birinci sırada kalarak bir rekora imza attı. Şarkı aynı zamanda Iglesias’a 2014 Latin Grammy Ödülleri’nde de 3 ödül getirdi.

**18 yaşından küçük katılımcılar deluxe lounge ve localara ancak ebeveyn refakatinde katılım gösterebilirler. Ebeveyn refakatinde olmayan 18 yaş altı katılımcılar deluxe lounge ve/veya loca biletine sahip olsalar dahi alana giremeyecekler ve bu durumda herhangi bir bilet iadesi yapılmayacaktır.

Detaylı Bilgi için: 0216 355 77 91 / 0533 396 00 96

-İndirimli dönem bilet fiyatları kapasiteyle sınırlıdır ve belirlenen kapasite dolduğunda organizatör bilet fiyatlarında önceden haber vermeden değişiklik yapma hakkına sahiptir.
-Etkinlik açıkhava konseridir ve her türlü hava koşulunda gerçekleşecektir.
-Organizatör bilet fiyatlarında ve konser saatlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
-Etkinlik alanına yiyecek ve içecekle giriş yapılamaz
-Etkinlik alanına profesyonel kamera alınmayacaktır.

Ne düşünüyorsun?

Yorum