Lana Del Rey

Lana Del Rey
20
/ Eyl
Cuma
2013

Lana Del Rey

Konum
İstanbul, Türkiye
Mekan
KüçükÇiftlik Park
Fiyat
Normal: 135TL Sahne Önü: 325TL Deluxe: 550TL
Durum
Satışta

Unilife Organizasyon & Uru Group Sunar..

‘Karanlık aşk hikayelerinin’ kadını Lana Del Rey, KüçükÇiftlik Park’a geliyor! 20 Eylül’de, “Blue Jeans”inizi giyip “Summer Time Sadness”i yaşamaya hazır olun!

Tarihi açıklandiği ilk günden itibaren, tüm sosyal medyayi birbirine katan, 2013 yazının en heyecan veren ismi Lana Del Rey20 Eylül’de KüçükÇiftlik Park‘da müzikseverler ile buluşuyor.

Born to die albümü ile bağımlılık yaratan, akıllara durgunluk veren güzelliği ile ayrica bir ikon haline gelen ve kendini Gangster Nancy Sinatra olarak tanitan simdiden kült haline gelmiş Amerikalı söz yazarı şarkıcı Lana Del Rey‘in Istanbul’da rekor katılım beklenen konseri için geri sayIm başladı.

2012’nin en çok satılan ve en çok ödül toplayan albümlerinden birine sahip olan sanatçı, müzikal etkileşimleri olarak Britney Spears, Elvis Presley ve Nancy Sinatra gibi isimleri sıralıyor ve ortaya filmlerden farksız şarkılar ve performanslar çıkarıyor.

Film yazarı olmak isterken, filmlerini şarkılarına yerleştiren pop kültürünün en ünlü dudaklarina sahip olan star, kadife sesi, milyonlarca hayran kitlesi ve sayisiz kliplerinin yani sıra, güzelliği ile de dünya gündeminde her geçen gün daha da fazla yer almaya devam ediyor.

Unilife Organizasyon ve Uru Group olarak, 20 Eylül akşamı, sizleri KüçükÇiftlik Park İstanbul’da yaşayacağınız unutulmaz yaz gecesi rüyasına bekliyoruz.

Bilet Fiyatları

Normal:135 TL
Sahne Önü: 325 TL
Deluxe Lounge:550 TL
*Deluxe Lounge:Limitsiz alkolsüz-alkollü içecek ve snack ikramı/Özel Alan/sahne önüne geçiş imkanı/ 18 yaşından küçük katılımcılar deluxe lounge’a ebeveynleri refakatinde katılım gösterebilirler.Bu ibareye rağmen deluxe lounge bileti alıp, alana giriş yapamayacak olan 18 yaş altı katılımcılara bilet iadesi yapılmayacaktır.

Önemli Notlar

  • Kapı açılış: 18:00 – Konser Başlangıcı: 22:00
  • Her yaş çocuk bilete tabidir.
  • 16 yaşından küçükler etkinlik alanına ebeveyn refakatinde girebilirler.
  • Etkinlik açıkhavada gerçekleşmektedir.
  • Etkinlik her türlü hava koşulunda gerçekleştirilecektir.
  • Etkinlik alanına yiyecek-içecek sokmak yasaktır.
  • Etkinlik alanına profesyonel kamera ve fotoğraf makinesi sokulmayacaktır.
  • Etkinlik alanında 18 yaşından küçük katılımcılara hiçbir şekilde alkol satışı yapılmamaktadır.

lana_logo3